Životopis

29. září 2011 v 17:05 | Lily
Mila Kunis, celým jménem Milena Markivna Kunis se narodila židovské rodině, v hlavním městě Ukrajiny v Kyjevě. Její otec Mark byl inženýr a její matka Elvira byla učitelka fyziky. Bratr Mike je biochemik. Když měla Mila 7 let, Ukrajina se odtrhla od SSSR, a ona s rodinou se odstěhovala, za vidinou lepšího života, do Los Angeles.

Odmala se ukázal její talent na jazyky - anglicky se naučila díváním show "Saved by The Bell" a "The Price is Right". V Long Beach se přihlásila na střední školu Hubert Howe Bancroft, po skončení prvního stupně střední školy vzala hodiny herectví v Beverly Hills Studio a hrála vedlejší malé role v dětských programech a reklamách. Objevila se v jedné epizodě "Days of Our Lives". Prošla na Fairfax-ovou střední školu, kde v roce 2001 odmaturovala a začala se věnovat své kariéře naplno.

Mila se ukázala světu v televizní sérii "THAT '70s SHOW" v 1998. Všichni ucházející o roli v show museli mít minimálně 18. Mila řekla, že bude mít 18 na narozeniny - ale neřekla na které. Roli Jackie Burkhart si udržela i přesto, že režiséři zjistili její skutečný věk 14 let, (když se začalo natáčet měla 15) a neoľutovali. Tímto seriálem na sebe upozornila. Objevila se ve filmu "HONEY, WE SHRUNK OURSELVES" ve vedlejší roli. Později ve filmu "GIA" ztvárnila mladou Angelinu Jolie. Mila dala hlas Meg Griffin v animáku "FAMILY GUY", za což byla nominována na Annie Award v roce 2007. Mila je heterochromatic, což znamená že má dvě barvy očí, jedno je modré a druhé hnědé. To je výsledek injekcí, které podstoupila když se u ní projevil zelený zákal očí.

Pro její přirozenou krásu se o ni začal zajímat modeling. Objevila se v časopise "Stuff". Byla ohodnocena jako 54. v rubrice Nejvíc sexy ženy světa 2002. Rovněž si zahrála v různých hudebních klipech jako například u své oblíbené skupiny Aerosmith - Jaded, nebo The Strokes - The End Has No End ... Měla možnost si zahrát v ne až tak dobrém pokračování AMERICKÉHO Psych. Uvidíme jak na sebe upoutá ve filmu "MAX PAYNE" po boku zkušeného Mark
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.